http://www.gornystudio.pl

Dobry fryzjer Toruń

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio profesjonalne fryzjerstwo w najlepszym wydaniu. Oferujemy fryzury wieczorowe, ślubne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w ścinaniu i modelowaniu włosów kobiecych i męskich. Zapewniamy najznakomitsze środki do pielęgnacji włosów i doświadczonych ekspertów, którzy ochoczo zajmą się Twoją fryzurą.
Fryzjer nie tylko skraca i układa włosy swoich Klientów. Prawdziwy ekspert doradza w którym stylu i w jakim kolorze włosów będziesz czuć się pięknie. Jesteśmy przekonani, że dobry gust jest w naszym zawodzie priorytetem, dlatego zatrudniamy profesjonalistów o niepowtarzalnych pomysłach i świeżym spojrzeniu na fryzury. W toruńskim studio fryzjerskim zawsze możesz liczyć na ciekawe pomysły i ciekawe stylizacje.
Zapraszamy do czterech fachowych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zatroszczy się o formę Twoich włosów. Oferta prócz standardowych usług fryzjerskich zawiera również nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne na włosy i skórę głowy. Wspólnie wyznaczamy nowoczesne kanony piękna. Zatroszcz się o swoje włosy w nowoczesny sposób i zarezerwuj termin spotkania w jednym z najczęściej rekomendowanych salonów fryzjerskich w regionie.

Kategorie

Zdrowie i uroda - Wizaż
Zdrowie i uroda - Kobiety
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 6921/6740, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:38, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 13:11, Data dodania: 24/03/2017 11:13, Data edycji: 24/03/2017 13:11, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 4, odsłon: 943

 Powrót  Drukuj